Ayakkabı İpinden Kolay Bileklik Yapmak

Bu yazımda sizlere evde kolay bir şekilde yapabileceğiniz çok güzel ve basit anlatımlı takı yapma çalışmasının resimli anlatımını paylaştım. Evde ayakkabı bağcığıyla bileklik yapmak için sanırım bu gün için başka bir çalışmanın da resimli anlatımını paylaşmıştım.

Benzer bir çalışma olan bu yazımdaki paylaştığım resimli anlatımda da yine ayakkabı ipiyle yapılan güzel bir takı çalışmasını paylaştım. Resimli anlatımda adım adım nasıl yapacağınız tüm detaylarıyla veriliyor.

Evde kullanmadığınız ayakkabı ipini çok güzel ve şık bir bilekliğe dönüştürebilirsiniz. Ayakkabı ipinden nasıl bileklik yapılır diyorsanız, paylaştığım resimli anlatımdaki gibi kolay bir şekilde sizde nasıl bileklik yapılacağını öğrenebilirsiniz. Evde kolay bileklik yapmak için resimli anlatım ise şöyle ;

 
 

ayakkabi-ipinden-kolay-bileklik-yapmak

source : http://www.repiny.com/pin-7439.html

 

Renkli Tülden Sarkaç Süs Yapmak başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. eski tülden neler yapılır, eski tülden yapılanlar ve evde tülden sarkaç süs yap hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir