Boncuklu Kolye Nasıl Yapılır

Evde boncuklu kolye nasıl yapılır diyenler için bulduğum ve beğendiğim bir çalışmanın resimli anlatımını paylaşıyorum. Sizde evinizde boncuklu kolye yapmak için bu resimli anlatımdan yararlanabilirsiniz.

Resimli anlatımda tam detaylar verilmiş. Yapmanız gereken incik boncuk malzemesini temin ettikten sonra resimli anlatımdaki gibi aşamaları takip etmek ve sırasıyla gösterileni yapmak.

Bu sayede sizinde çok güzel boncuklu kolye takınız olur. Evde kolay takı yapmak için sitemizde birçok resimli anlatım ve anlatımlı videoyu bulabilirsiniz. Boncuklu kolye nasıl yapılır diyenler için ” Takı Tasarım ” bölümünde birçok çalışma bulunuyor.

Şimdi sizleri evde kolay bir şekilde deneyerek yapabileceğiniz boncuklu kolye çalışmasının resimli anlatımı ile baş başa bırakacağım. Sizde kolay bir şekilde resimli anlatımdaki boncuklu kolye modeli çalışmasını yapabilirsiniz. Kolay gelsin.

 
 

boncuklu-kolye-nasil-yapilir

source : http://www.repiny.com/pin-7427.html

 

Plastik Şişeden Akustik Vazo Yapmak başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. fanta şişesinden vazo yap, kola şişesinden vazo yap ve pet şişeden büzüşük vazo yap hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir