BONCUKLU KOLYE YAPMAK

Anlatımlı çalışmaları paylaşmaya devam ediyorum. Boncuklu kolye yapmak isteyenler için bu gün güzel bir resimli anlatım buldum.

Evde takı yapmayı sevenler için paylaşacağım bu güzel çalışma da farklı boncuk malzemesini hobi marketlerden veya dükkanlardan temin edebilirsiniz. Daha sonra kendinize boncuklu takı yapabilirsiniz.

Hatta bu tür takı çalışmalarını yapıp satabilir ve para da kazanabilirsiniz. Evde boncuklu takılar yapmak isteyenler için daha önce paylaştığım ders niteliğindeki çalışmalar ise hemen bu yazımın altında karşınıza çıkacak.

 
 

Onları da inceleyebilirsiniz. Bu yazımdaki çalışma benim hoşuma gitti. Bir boş zamanımda deneyeceğim. Şimdi sizleri akustik boncuklu kolye yapımını gösteren resimli anlatımla baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin. Yorum bırakmayı unutmayın.

boncuklu-kolye-yapmak

source

 

GOLF TOPUYLA SARMAŞIK ÇİÇEK YAPMAK başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. doğum günü süsü nasıl hazırlanır, doğum günü süsü yapmak ve evde yapay çiçek yapmak hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir