BONCUKTAN YILDIZ KOLYE YAPMAK

Evde kolay yapılan kolye takı çalışmalarını paylaşmaya devam ediyorum. Bu yazımda da boncuktan yıldız kolye yapmak isteyenler için güzel bir resimli anlatım paylaştım.

Adımları uygulayarak sizde boncukları yıldız şekline sokabilir ve ipliğe geçirdikten sonra kolye haline dönüştürebilirsiniz.

Evde kolay takı yapmak için daha önce de eğitimli ve öğretici birçok resimli anlatım paylaşmıştım. Onları da inceleyerek çok güzel takılar yapabilir ve hatta satacağınız ürünler de oluşturabilirsiniz.

Evden para kazanmak isteyen bayanlar içinde paylaştığım bu güzel çalışmaların devamı gelecek. Boncuklu kolye yapmak isteyenler bu güzel çalışmayı kısa sürede yapabilirler ve çeşitli elbiselerine uyumlu takı niyetine kullanabilirler. Şimdi sizleri evde kolay yapılan boncuklu takı modeli ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

 
 

boncuktan-yildiz-kolye-yapmak

source

 

VİDEO ANLATIMLI ZAMBAK ÇİÇEĞİ OYA MODELİ YAPMAK başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. anlatımlı zambak çiçeği yap, des modèles de dentelle ve fleur de lys hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir