Boş CD’den Bileklik Yapmak

Evde boş Cd varsa bu güzel çalışmayı yapabilirsiniz. Evde kolay bileklik yapmak için daha önce de bu tür çalışmalar paylaşmıştım. Evde boş CD’den bileklik yapmak için malzemeleri ise kolaylıkla temin edebilirsiniz. Bileklik halkası için incik boncuk malzemeleri satan dükkanlardan satın alabilirsiniz.

Boş CD ise evinizde yoksa 50 kuruş olması lazım, 1 tane satın alabilirsiniz. CD’yi parçalayacaksınız ve bunu yaparken dikkat etmelisiniz. Çünkü CD kesici bir maddedir. Kırıldığında sivri yerleri elinizi kanatabilir. Bu yüzden bileklik çalışmasını yaparken dikkatli olmalısınız. Boş CD’den bileklik yapmak için malzemeler ise şöyle ;

  • boş CD.
  • makas.
  • yapıştırıcı.
  • bileklik halkası.

Malzemeleri temin ettikten sonra bileklik halkasını yapıştırıcı ile sıvazladıktan sonra makas ile kestiğiniz CD parçalarını bileklik halkasına yapıştırmanız yeterli olacaktır. Çalışmayı kısa sürede yapabilir ve harika şık bir bilekliğe sahip olabilirsiniz. Evde boş CD’den bileklik yapmak için resimli anlatım ise şöyle ;

 
 

bos-cd-den-bileklik-yapmak

Boş CD’den bileklik yapmak için paylaştığım resimli anlatımdan yararlanarak sizde çok güzel şık bileklikler yapabilirsiniz. Evde kolay bileklik yapmak için daha önce de takı tasarım bölümünde çeşitli çalışmalar paylaşmıştım. Sizde evde güzel takı çalışmaları yapabilir ve kıyafetlerinize uyumlu bilezik yada bileklikler yapabilirsiniz.

Evde boş CD bileklik yapıp satışa da sunabilirsiniz. Bu tür çalışmaları sizde evde kolay bir şekilde yapabilir ve ister kullanabilirsiniz. İsterseniz de sevdiklerinize hediye edebilirsiniz. Turistik yerlerde kolaylıkla da satabilir ve para kazanabilirsiniz.

source : http://stylowi.pl/197940

 

Kumaştan Yastık Üstüne Pile Fırfır Yapmak başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. evde kolay pile fırfır yap, frill batteries ve kumaştan pile fırfır yapmak hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir