Dantelli Kurdele Toka Yapmak

Evde dantelli kurdele toka yapmak için ilk kez böyle bir paylaşım yaptığımı belirtmek isterim. Evde kolay toka yapmak için önceden de lastikli toka yapmak veya benzer resimli anlatımlar paylaşmıştım.

Bu yazımda da yine dantel kurdele toka yapmak isteyenler için bir örnek paylaştım. Anlatımlı resimde nasıl yapacağınız ve kurdeleyi nasıl yapmanız gerektiği açıkça detaylı bir şekilde paylaşılmış.

Dantelli kurdele toka modeli yapmak için aşamaları tamamlayarak kıyafetlerinize uyumlu harika ve sevimli tokalar yapabilirsiniz. Takı tasarım bölümünde bulunan diğer çalışmalara da göz atmanızı öneriyorum.

 
 

Bu paylaştığım çalışmanın da altında benzerlerini görebilirsiniz. Onlardan da yararlanabilirsiniz. Dantelli toka yapmak için resimli anlatım ise şöyle ;

dantelli-kurdele-kolye-nasil-yapilir

source : http://www.repiny.com/pin-7422.html

 

Tel Sarma Ağaç Kolye Yapmak başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. evde kolay kolye yap, evde tel sarma ile dalga kolye yapılışı ve ince ipten sarma kolye yap hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir