Deriden Kolay Çanta Yapmak

Deri kullanarak evde kolay çanta yapmak isteyenler bu güzel çalışmayı takip edebilirler. Bu yazımda paylaştığım resimli anlatımda deriden kolay çanta yapmak isteyenler kolaylıkla evde yapabilirler. Bu güzel çalışmayı deri parçasından veya keçeden de yapabilirsiniz. Burada örnek anlatımlı resimlerden yararlanarak kumaştan da aynı çalışmayı yapabilirsiniz. Evde kolay çanta yapmak isteyenlere daha önce de güzel çalışmalar paylaşmıştım. Kendin yap ve takı tasarım kategorilerine girerek keçeden çanta yapmak, kumaştan çanta yapmak ve deriden çanta yapmak isteyenlere kolay yapılan projeler paylaşmıştım. Bu yazımın sonunda da yine karşınıza deriden çanta yapmak isteyenlere örnek birçok proje çıkacak. Onları da inceleyebilirsiniz. Deriden çanta yapmak için malzemeler ise ;

  • deri malzemesi.
  • iğne iplik.
  • fermuar.
  • dikiş makinesi.
 
 

Malzemeleri bir araya getirdikten sonra resimli anlatımda gördüğünüz kolay çanta yapmak isteyenler adımları takip ederek bu güzel çalışmayı yapabilirler. Deriden kolay çanta yapmak için resimli anlatım ise şöyle ;

deriden-kolay-canta-yapmak

Evde kolay çanta yapmak isteyenler bu güzel çalışmadan yararlanarak değişik malzemelerden de bu güzel çalışmayı yapabilirler. Evde kolay çanta yapımı ile ilgili daha önce paylaştığım çalışmalar bu yazımın sonunda karşınıza çıkacak. Kolay gelsin.

source : http://www.handmadiya.com/2015/11/cosmetic-pouch-bag-tutorial.html

 

Evde Kolay Spor Hareketleri İle Zayıflamak başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. evde egzersiz yapmak, evde spor hareketleri yapmak ve evde spor yapmak hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir