Eski Gömlekten El Çantası Yapmak

Bu yazımda paylaştığım çalışmada ise evde eski gömleklerinizi çantaya dönüştürme çalışmasını gösteren resimli anlatım paylaştım. Adımları takip ederek sizde eski gömlekten çanta yapmayı öğrenebilirsiniz.

Eski gömleklerini kesip atmak veya bez yapmak yerine onları değerlendirebilirsiniz. Evde kolay yapılan eski gömlek değerlendirme çalışmalarını sitemizde yer alan ” Değerlendirme ” kategorisinde bulabilirsiniz.

Bu yazımda paylaştığım çalışma sayesinde sizde eski gömlekten el çantası yapmak için adımları takip ederek kolaylıkla yapabilirsiniz. Resimli anlatımda nerelerden kesmeniz ve nereleri birleştirmeniz gerektiği adım adım ve aşama aşama gösterilmiş.

 
 

Tek yapmanız gereken resimli anlatımdaki gibi eski gömleği çantaya dönüştürme işlemini tamamlamak. Şimdi sizleri evde eski gömlekten çanta yapmak için resimli anlatımla baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

eski-gomlekten-el-cantasi-yapmak

source : http://www.pinterest.com/pin/50806302020514080/

 

Evde Öğretici Örgü Bebek Ayakkabısı Yapmak başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. anlatımlı bebek ayakkabısı yapmak, anlatımlı bebek patiği yapmak ve evde anlatımlı patik çalışması yapmak hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir