ESKİ PENCERE ÇERÇEVESİNDEN TAKI AKSESUAR ASKISI YAPMAK

Evinizden çıkan eski pencere çerçevelerini atıyorsanız veya depoya kaldırıyorsanız, onları değerlendirme fikri paylaştım.

Pencere çerçevesinden takı aksesuar askısı yapmak için paylaştığım bu güzel örnek çalışma da gereken malzemeler sprey boya, tavik kümesi yapımında kullanılan tel yeterli olmaktadır.

Çerçeveyi odanızda bir köşeye takı askılığı olarak dönüştürebilirsiniz. Hem eski eşyayı atmamış değerlendirmiş olursunuz. Hem de yepyeni akıllı bir eşyaya sahip olmuş oluyorsunuz.

Eski pencere çerçevesinden takı askısı yapmak için daha önce benzer çalışmalar paylaştığımı hatırlıyorum. Onları da incelemenizi tavsiye ederim.

Şimdi sizleri çalışmanın örnek resimli anlatımı ile baş başa bırakacağım. Aklınıza takılan bir şey olursa lütfen danışın. Kolay gelsin.

 
 

eski-pencere-cercevesinden-taki-aksesuar-askisi-yapmak

source

 

ŞARAP MANTARINDAN MİNYATÜR SÜS YAPMAK başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. mantar minyatür geyik yap, mantar tıpasından geyik yapmak ve mantar tıpasından minyatür oyuncak yapmak hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir