Evde Boncuklu İpten Kolay Takı Yapmak

Evde kolay takı yapmak için bugün yine sizlere çok güzel ve kolay yapılan bir takı çalışmasının resimli anlatımını paylaştım. Evde kolay bir şekilde sizde boncuklu ipten takı yapmak için resimli anlatımdan yararlanabilirsiniz.

Evde boncuklu kolye yapmak için daha önce de benzer takı çalışmalarının resimli anlatımı ve videolu anlatımlarını paylaşmıştım. Bu yazımın hemen altında boncuklu takı yapmak için benzer birçok çalışma karşınıza çıkacak.

Onlara da göz atmanızı öneriyorum. Evde boncukla ipten kolay takı yapmak için resimli anlatımdaki aşamaları tek tek gerçekleştirmeniz yeterli olacaktır.

Malzemeleri kendinize göre değiştirebilir veya incik boncuk satan dükkanlardan temin edebilirsiniz. Hobi marketlerden de takı yapmak için birçok malzemeyi temin edebilirsiniz. Evde kolay takı yapmak için resimli anlatım ise şöyle ;

 
 

evde-boncuktan-iple-kolay-taki-yapmak

source : http://www.repiny.com/pin-7464.html

 

Kurbağa Etamin Örneği başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. 2016 etamin örnekleri, değişik etamin örnekleri ve keçeden kurbağa yap hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir