Evde Boncuktan Kolay Kolye Yapmak

Evde boncuktan yapılan kolye çalışmalarını sizlere paylaşmaya devam ediyorum. Sitemizde bu tür benzer birçok boncuk kolye yapmak veya boncuklu kolye yapma çalışmalarını daha önce de paylaşmıştım.

Evde boncuktan kolye nasıl yapılır diyenler için resimli anlatımı ile videolu anlatımlarını sürekli paylaşıyorum. Bu yazımda da yine sanırım hıristiyan dinine mensuplar için haç şeklinde kolye yapmayı paylaşmışlar.

Sitemizin hıristiyan ziyaretçileri olabilir. Bu çalışma tam onlara göre diyebilirim. Evde boncuktan haç şeklinde kolye yapmak için paylaştığım resimli anlatımda tüm detaylar ve nasıl yapılacağı sıra sıra anlatılmış.

Kolay bir şekilde sizde evde boncuklu kolye modeli yapabilir veya daha farklı şekilde yapıp kullanabilirsiniz. Daha önce boncuktan bileklik yapmak için güzel resimli anlatımlar paylaşmıştım.

 
 

Boncuktan yapılan takı çalışmaları hemen bu yazımın altında karşınıza çıkacak. Şimdi sizleri evde boncuktan kolye yapmak için resimli anlatımla baş başa bırakıyorum.

evde-boncuktan-kolay-kolye-yapmak

source : http://www.repiny.com/pin-7490.html

 

Fimo Hamurundan Minyatür Kız Yapmak başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. fimo hamurundan minyatür kadın yap, fimo hamurundan minyatür kız yapmak ve fimodan insan yap hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir