EVDE FERMUAR BİLEKLİK NASIL YAPILIR

Fermuardan bileklik yapmak için daha önce de çok güzel çalışmalar paylaşmıştım. Bu yazımda da yine örnek bir resimli anlatım paylaştım. Beğeneceğinizi umuyorum. İnanın fermuarı amacı dışında kullanmak çok değişik bir fikir.

Sizde ilk kez görüyorsanız şaşırabilirsiniz. Şayet ben ilk gördüğümde şaşırmıştım. Evde fermuar bileklik nasıl yapılır diyenlerin dahi şaşıracağını düşünüyorum.

Fermuardan nasıl bileklik yapılır diyorsanız hemen bu yazımın altında farklı fermuar çalışmalarına da ulaşabilirsiniz. Benzer yazılar bölümünde değişik fazlalık fermuarlardan yapılan çalışmalara ulaşabilirsiniz.

Fermuardan takı yapmak için gerekli malzemeleri kolaylıkla temin edebilirsiniz. Kıyafetlerinize uyumlu çılgın takı tasarımları yapabilirsiniz. Evde fermuardan bileklik yapmak için resimli anlatım ise şöyle ;

 
 

evde-fermuar-bileklik-nasil-yapilir

source : https://tr.pinterest.com/pin/391391023836678171/

 

ANLATIMLI YÜN ÖRGÜ BEBEK HIRKASI YAPMAK başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. bebek hırka örneği, evde yünden bebek yeleği yap ve kaz ayağı örneği bebek yeleği yap hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir