Evde Fermuardan Bileklik Yapmak

Evde fazlalık fermuarlardan bileklik yapmak için paylaştığım bu güzel resimli anlatımdan yararlanarak sizde çok güzel bileklikler yapabilirsiniz. Daha önce de fermuardan bileklik yapmak için resimli anlatım ve videolu anlatımlar paylaşmıştım. Bu yazımda paylaştığım çalışmanın resimli anlatımını inceleyerek sizde çok güzel şık fermuar bileklik modeli yapabileceksiniz.

Fermuar fazlası malzemelerinizi bu şekilde harika bilekliklere dönüştürebilir ve takı kombinlerinizde işinize yarayabilir. Evde fermuardan bileklik yapıp satabilirsiniz. Turistik yerlerde bu tür çalışmaları kolaylıkla satabilirsiniz. Evde kolay fermuar bileklik yapmak için malzemeler ise şöyle ;

  • yapıştırıcı.
  • süs taşları.
  • fermuar.
  • bileklik klipsi.
  • iğne iplik.
  • makas.

Malzemeleri kendinize göre değiştirebilir ve kendi fikrinizi ortaya koyabilirsiniz. Resimli anlatımda yapılan takı çalışmasında kullanılan süsleri kendinize göre de değiştirebilirsiniz. Süs parçalarını fermuarın her iki tarafına da geçirme işlemi ile başlıyorsunuz. Arkasından sağlamca diktikten sonra fermuar takınızı tamamlamış oluyorsunuz. Evde kolay fermuar bileklik yapmak için resimli anlatım ise şöyle ;

 
 

fermuardan-bileklik-yapmak

Evde fermuardan bileklik yapmak için paylaştığım bu güzel çalışmadaki fermuar tercihinizi daha değişik şekilde kullanabilirsiniz. Farklı fermuarlardan daha değişik bileklikler yapabilirsiniz. Elbiselerinizle uyumlu harika bileklikler yapabilirsiniz.

Bu tür çalışmalar yapıp sevdiğiniz kişilere de satabilirsiniz. Evde güzel fermuar bileklik modeli yapmak için sitemizde daha önceden de paylaştığım çalışmalardan yararlanabilirsiniz. Evde takı yapımı ile ilgili sitemizdeki takı tasarım bölümüne de göz atabilirsiniz. Kolay gelsin.

source : http://stylowi.pl/10676726

 

Evde Kolay Taşlı Bileklik Yapmak başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. bracelet en pierre, evde kolay bileklik yapmak ve Stein Armband hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir