Evde Fermuardan Bilezik Yapılışı – Resimli Anlatım

Evde Fermuardan Bilezik Yapılışı – Resimli Anlatım

Evde fermuar kullanarak harika bilezikler yapabilirsiniz. Daha öncede sizlere değerlendirme kategorisi için eskileri değerlendirip harika eşyalar yapmayla ilgili paylaşımlarım olmuştu. Yine kolay bileklik yapımı ve basit bilezik yapılışı ile ilgili birçok resimli anlatım ve anlatımlı video paylaşmıştım.

Bu yazımda da yine sizlere güzel bir resimli anlatım paylaşacağım. Evde fermuardan bilezik yapımı ile ilgili paylaşacağım resimli anlatımı takip ederek, sizde evinizdeki fermuarları kullanarak harika bilezikler yapabilirsiniz.

 
 

evde-kolay-fermuardan-bilezik-yapimi

evde-kolay-fermuardan-bilezik-yapimi2

 

Evde Kurumuş Ağaç Dallarından Kristalli Süs Yapımı başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. evde kurumuş ağaç dalları ile süs yapılışı, evde kurumuş ağaç dallarından kristal süs yapımı ve evde kurumuş ağaç dallarıyla dekoratif süs yapılışı hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir