Evde Kolay Arkadaş Bileklik Modeli Yapmak

Evde kolay arkadaş bileklik modeli yapmak için daha önce de çok güzel resimli anlatımlar paylaşmıştım. Evde basit bir şekilde arkadaş bilekliği yapmak isteyenler için paylaştığım resimli anlatımda aşamalar gösterilmiş.

Nasıl yapacağınız ve ne yapmanız gerektiği tek tek açıklanmış ve gösterilmiş. Evde arkadaş bilekliği yapmak için bu yazımında altında karşınıza benzer çalışmalar çıkacaktır.

Onları da inceleyerek çok güzel arkadaş bileklik modeli yapmayı öğrenebilirsiniz. Evde arkadaş bilekliği yapmak isteyenler için önceden paylaştığım çalışmaları da incelemelisiniz.

Kolay takı yapmak için resimli anlatımdaki gibi malzemeleri temin ettikten sonra adım adım takı yapma çalışmasını tamamlayabilirsiniz. Takıldığınız bir nokta olursa yorum olarak yazabilirsiniz. Evde kolay arkadaş bileklik yapmak için resimli anlatım ise şöyle ;

 
 

evde-kolay-arkadas-bileklik-modeli-yapmak

source : http://www.repiny.com/pin-7409.html

 

Polar Kumaşından Bozuk Para Cüzdanı Yapmak başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. artık kumaştan para cüzdanı yap, bozuk para cüzdanı nasıl yapılır ve evde kolay cüzdan yap hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir