Evde Kolay Boncuktan Kolye Yapmak

Evde kolay yapılan takı çalışmalarını çok seviyorum. Hatta birkaçını ben yapmış ve sitemizde de paylaşmıştım. Evde kolay boncuktan kolye yapmak isteyenler için bu yazımda oldukça detaylı ve teferruatlı bir şekilde anlatımı olan güzel bir resimli anlatım paylaştım. Evde kolye yapmak isteyenler bu çalışmadan yararlanıp benzerini veya farklısını da yapabilirler.

Kolay kolye yapabilmek için öncelikle daha önceden yapılmış bir çalışmanın size anlatımlı hali olması gerekir. İşte tam da burada resimli güzel bir anlatımla örnek çalışmadan yararlanarak aynısını sizde yapabilirsiniz. Evde boncuklu kolye yapmak için malzemeler ise şöyle ;

  • küçük pense.
  • boncuklar.
  • kolye ipi.
  • makas.
  • ince sarı zincir.
  • kolye bağlantı parçası.

Tüm bu malzemeleri incik boncuk satan dükkanlardan temin edebilirsiniz. Resimli anlatımı gösterdiğinizde tezgahtar kız size tüm malzemelerin aynısını veya benzerini önünüze getirecektir. Fazla bir para tutmayan malzemeleri bir araya getirip kolyeyi yaptıktan sonra inanılmaz güzel paralara satabilirsiniz. Bu sayede evinize ek gelir de getirmiş olursunuz. Evde boncuklu kolye yapmak için resimli anlatım ise şöyle ;

 
 

evde-kolay-boncuk-kolye-yapmak

Evde boncuklu kolye yapıp kullanabilirsiniz. Değişik boncuklu kolyeler veya bileklikler yapabilirsiniz. Boncuklu bileklik yapmak için daha önce takı tasarım bölümünde güzel bir resimli anlatım paylaşmıştım. Bu yazımın hemen altında da benzer takı çalışmaları ve kolye yapmak için projelere ulaşabilirsiniz. Evde kolay kolye yapmak için daha değişik projeler buldukça bu başlık altından sizlere paylaşmaya devam edeceğim. Kolay gelsin.

source : http://stylowi.pl/162166

 

Kumaştan Minyatür Kalp Yastık Yapmak başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. fabric heart pillow, kumaştan kalp yastık yap ve minyatür kalp yastık yap hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir