Evde Kolay Deri Bileklik Yapımı – Resimli Anlatım

Evde Kolay Deri Bileklik Yapımı – Resimli Anlatım

Evde bileklik yapımı ile ilgili yazılarıma devam ediyorum. Bu yazımda yine sizlere evde kolay bir şekilde yapabileceğiniz bir çalışma paylaşacağım. El yapımı kolye, el yapımı bileklikler her zaman daha çok tercih edilmektedir. Artık insanlar pahalı bileklikler almak yerine, kendi hazırladıkları ve el yapımı bileklikleri veya kolyeleri tercih etmektedirler. Çünkü el yapımı kolye veya el yapımı bilekliklerin bir eşi benzeri daha olamayacağı için eşsizdirler. Bu yazımda paylaşacağım resimli anlatımdan faydalanarak sizde kolaylıkla evinizde evde kolay deri bileklik yapılışını öğrenebilirsiniz. Resimli anlatım ise şöyle ;

 
 

evde-kolay-deri-bileklik-yapimi

 

Evde Kolay Çiçek Motifi Yapımı - Anlatımlı başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. anlatımlı çiçek motifi yapımı, evde çiçek motifi yapımı ve evde kolay çiçek motif yapılışı hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir