Evde Kolay Kolye Yapmak

Bu yazımda sizlere evde kolay kolye yapmak isteyenler için resimli güzel bir anlatım paylaştım. Evde kolay yapılan kolye çalışması sayesinde sizde kıyafetlerinize uyumlu güzel takılar yapabileceksiniz.

Evde kolay kolye yapmak için bulduğum bu güzel resimli anlatımda tüm aşamalar gösterilmiş. Malzemeleri incik boncuk satan dükkanlardan veya hobi marketlerden temin edebilirsiniz.

Resimli anlatım sadece bir örnek, siz aynısını yapmak zorunda değilsiniz. Daha farklı çalışmalar da yapabilirsiniz. Evde kolay kolye yapmak için diğer paylaştığım çalışmalar da hemen bu yazımın altında karşınıza çıkacak.

Onları da mutlaka incelemenizi öneriyorum. Evde basit kolye nasıl yapılır diyorsanız bu yazımda paylaştığım anlatımlı resim dahil birçok çalışmaya hemen bu yazımın altında da örnek çalışmalara ulaşabilirsiniz. Şimdi sizleri evde kolay kolye yapmak için resimli anlatımla baş başa bırakıyorum.

 
 

evde-kolay-kolye-yapmak

source : http://weheartit.com/entry/223351827

 

Renkli İpten Arkadaş Bileklik Yapmak başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. arkadaş bileklik modeli yap, bileklik nasıl yapılır ve evde arkadaş bilekliği yap hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir