Evde Kolay Kum Boncuktan Kolye Yapımı – Anlatımlı

Evde Kolay Kum Boncuktan Kolye Yapımı – Anlatımlı

Anlatımlı olarak paylaşacağım bu çalışma sayesinde sizde evde el yapımı kum boncuktan kolye yapabileceksiniz. Daha önceden sizlere papatya modeli için kum boncuktan kolye yapılışını paylaşmıştım. Bu yazımda ise klasik kum boncuktan kolye yapımını paylaşacağım. Anlatımlı videodan yararlanarak sizde evde el yapımı kolye yapabileceksiniz. Kum boncuklu kolye yapılışı ile ilgili anlatımlı video sayesinde ister kendinize isterseniz de sevdiğiniz arkadaşlarınıza hediye olarak yapıp verebilirsiniz. Evde kolay kum boncuktan kolye yapılışı ile ilgili anlatımlı çalışma ise şöyle ;

 
 

evde-kolay-klasik-kum-boncuktan-kolye-yapimi

 

Evde Kolay Origami Ejderha Yapımı - Anlatımlı başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. evde ejderha origami yapımı, kağıt katlama sanatı origami ejderha ve origami dragon yapımı hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

2 Yanıt

  1. yeşim diyor ki:

    Daha güzel yeni şeyler bekliyoruz. sitenizi beğeniyoruz sülalecek

  2. Nuray diyor ki:

    tamamdır yeşim hanım, sizin için daha güzel çalışmalar bulup paylaşacağız. takip etmeyi unutmayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir