Evde Kolay Lastikten Bileklik Yapılışı – Resimli Anlatım

Evde Kolay Lastikten Bileklik Yapılışı – Resimli Anlatım

Evde bileklik yapımı ile ilgili yazılara devam ediyorum. Bu yazımda sizlere farklı bir çalışma paylaşacağım. Evde kolay lastikten bileklik yapılışı ile ilgili paylaşacağım resimli anlatımdan yararlanarak sizde kendinize veya sevdiklerinize pratik bir şekilde bileklik yapıp onlara hediye edebileceksiniz.

Resimli anlatımını paylaşacağım lastikten bileklik yapma ile ilgili olarak evde sizde kolaylıkla bileklikler yapabileceksiniz. El yapımı bileklik hediye edeceğiniz arkadaşınız da pek bir sevinecektir. Evde kolay lastikten bileklik yapımı ile ilgili resimli anlatım ise şöyle ;

 
 

evde-kolay-lastikten-bileklik-yapilisi

 

Evde Kolay Keçeden Mickey Mouse Yapımı - Anlatımlı başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. evde keçeden mickey mouse yapımı, evde kolay mickey mouse keçeden ve evde kolay mickey mouse keçeden yapmak hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir