Evde Kolay Lastikten Bileklik Yapımı – Anlatımlı

Evde Kolay Lastikten Bileklik Yapımı – Anlatımlı

Lastikten bileklik yapımı ile ilgili çalışmaları paylaşmaya devam ediyorum. Bu yazımda ise sizlere lastik kullanarak farklı güzel bileklikler yapabilmenizi anlatacak güzel bir çalışma paylaşacağım. Anlatımlı bu çalışma sonrasında sizde kendinize veya arkadaşınıza bileklik yapabileceksiniz. Arkadaş bilekliği olarak da düşünebileceğiniz bu çalışmayı kolayca sizde yapabilirsiniz. Evde kolay lastikten bileklik yapılışı ile ilgili paylaşacağım anlatımlı video sonrasında arkadaşınıza veya sevdiklerinize yada kendinize kullanışlı el yapımı bileklikler yapabileceksiniz. Evde kolay lastikten bileklik yapılışı ile ilgili anlatımlı video ise şöyle ;

 
 

evde-kolay-lastikten-bileklik-yapimi

 

Evde Kolay Lastik Bileklik Yapılışı - Anlatımlı başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. evde kolay lastik bileklik nasıl yapılır, evde kolay lastikten bileklik yapılışı ve evde kolay lastikten bileklik yapımı hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir