Evde Kolay Makrome Bileklik Yapmak

Makrome ipinden bileklik yapmak için oldukça uzun zaman önce paylaşımlarım olmuştu. Bu yazımda yine sizlere çok güzel ve eğlenceli bir çalışmanın aşama aşama kayıt edilmiş yapımını gösteren resimli anlatımla baş başa bırakacağım.

Sizde evde makrome arkadaş bileklik modeli yapmayı bu sayede öğrenebileceksiniz. Sitemizde takı tasarım bölümünde bu tür çalışmalara çoğunlukla ulaşabileceğinizi belirtmek isterim.

Evde makrome ipinden bileklik yapmak için paylaştığım resimli anlatımda ne yapmanız gerektiği adım adım paylaşılmış.

Tek yapmanız gereken makrome bileklik yapmak için malzemeleri bir araya getirmek ve resimli anlatımdaki adımları uygulamak.

 
 

Şimdi sizleri evde kolay yapılan makrome bileklik modeli yapmak için resimli anlatımla baş başa bırakıyorum. Umarım çalışmayı beğenirsiniz. Kolay gelsin.

evde-kolay-makrome-bileklik-yapmak

source : http://www.repiny.com/pin-7498.html

 

Pulla Mini Etek Süsleme başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. elbise pul süsü yap, evde pulla elbise süsü ve evde pulla süs yapmak hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir