Evde Kot Kumaştan Kolay Bileklik Yapımı – Anlatımlı

Evde Kot Kumaştan Kolay Bileklik Yapımı – Anlatımlı

Evde kottan yapılan çalışmaları paylaşmıştım. Bu yazımda da yine kottan yapılan bir çalışma paylaşacağım. Eski kottan neler neler yapılıyor? bir bilseniz… bu yazımda paylaşacağım çalışmada da yine evde eski kottan bileklik yapılışı ile ilgili anlatımlı güzel bir video paylaşacağım.

Evde kot kumaştan kolay bileklik yapımı ile ilgili anlatımlı paylaşacağım video sonrasında sizde kendinize veya sevdiğiniz arkadaşınıza arkadaşlık bilekliği olarak da hediye edebilirsiniz. Evde kottan bileklik yapılışı ile ilgili anlatımlı video ise şöyle ;

 
 

evde-kot-kumastan-bileklik-yapimi

 

Evde Süt Kutusundan Kolay Cep Cüzdan Yapımı - Anlatımlı başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. basit cüzdan yapımı, cüzdan nasıl yapılır ve evde kolay cüzdan yapımı hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir