EVDE METAL BİLEKLİK NASIL YAPILIR

Evde metal bileklik yapmak isteyenler için daha önce paylaştığımı hatırlamıyorum ama, benzer birçok çalışmayı sitemizde yer alan takı tasarım bölümünden bulabilirsiniz.

Bu yazımda sizlere kolay yapımı olan ve detaylı anlatıma sahip, evde metal bileklik nasıl yapılır sorusu olanlara cevap niteliği taşıyan bir çalışmanın resimli anlatımını paylaştım.

Resimli anlatımda metalden bileklik nasıl yapılır veya alüminyum telden bileklik yapmak da diyebiliriz. Bu çalışmanın resimlerde kare kare nasıl yapacağınız verilmiş. Sizde evde metal bileklikler yapabilirsiniz.

Yeni metal bileklik çalışması olarak bu anlatıma benzer çalışmalar varsa da zaten sitemizde takı tasarım bölümünden bulabilirsiniz. Bu yazımın altından da karşınıza benzer takı çalışmalarının anlatımları veya videoları çıkacaktır.

 
 

Onlara da göz atmanızı öneririm. Şimdi sizleri evde kolay bir şekilde yapabilmeniz için detaylı anlatıma sahip metal bileklik modeli yapmak için resimli anlatımla baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

evde-metal-bileklik-nasil-yapilir

source : http://www.repiny.com/pin-7336.html

 

TÜRKÇE ANLATIMLI ŞEMSİYE ÖRGÜ ÖRNEĞİ YAPMAK başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. anlatımlı şemsiye örneği nasıl yapılır, anlatımlı şemsiye örneği yapımı ve şemsiye örgü modeli yapımı hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir