Evde Papyon Toka Yapmak

Evde kolay toka yapmak için bu yazımda sizlere çok güzel bir resimli anlatım paylaştım. Sizde evde pratik toka yapmak için bu güzel anlatımdan yararlanabilir ve güzel takılar yapabilirsiniz. Daha önce sizlere evde kolay toka yapmak için çeşitli çalışmalar paylaşmıştım.

Takı tasarım bölümüne ulaştığınızda karşınıza birçok takı çalışması çıkacak. Evde kolay papyon tokası yapmak için öncelikle kumaş veya benzeri malzemeyi resimli anlatımdaki gibi makas ile kestikten sonra, diğer adımları tamamlayabilirsiniz. Toka için incik boncuk satan yerlerden hazır toka aparatını satın alabilirsiniz. Daha sonra üzerine kumaştan papyon toka yaparak ilave edebilirsiniz.

Evde kumaştan papyon toka yapmak için sitemizde sanırım daha önce de paylaşımlarım olmuştu. Hatta keçeden papyon yapmak için resimli birçok çalışma paylaşmıştım. Bu yazımda yine harika bir toka çalışması paylaştığımı söyleyebilirim. Şimdi sizleri evde kumaştan kolay papyon toka yapmak için resimli anlatımla baş başa bırakıyorum.

 
 

evde-papyon-toka-yapmak

Evde kumaştan kolay papyon toka yapmak için paylaştığım çalışmayı sizde evde kolaylıkla yapabilirsiniz. Malzemeleri temin ettikten sonra papyon toka modeli yapabilirsiniz. Bu çalışmayı yaptıktan sonra satabilir ve para da kazanabilirsiniz. Evde keçeden toka yapmak gibi daha birçok çalışmayı sitemizde yer alan takı tasarım bölümünde bulabilirsiniz. Kolay takı yapmak için malzemeleri temin ettikten sonra sitemizdeki diğer takı yapımı ile ilgili çalışmalara bu yazımın hemen sonunda da karşılaşacağınız anlatımlı çalışmalardan yararlanabilirsiniz. Kolay gelsin.

source : http://stylowi.pl/40751434

 

Hasır İpten Cam Süsleme başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. hasır ipten vazo yap, hasırdan vazo yap ve Korbweide Vase hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir