Evde Renkli Lastikten Kolay Bileklik Yapımı

Evde Renkli Lastikten Kolay Bileklik Yapımı

Evde lastik kullanarak harika renkli bileklikler yapabilirsiniz. Benzer çalışmaları yine sizlere paylaştığımı hatırlıyorum. Bu yazımda da yine renkli lastik kullanarak harika kolay bileklikler yapabilirsiniz. Kolay bileklik yapımı ile ilgili diğer paylaşımlarımızı sitemizde rahatlıkla bulabilirsiniz. Evde kolay bileklik yapılışı ile ilgili çalışmalara ulaşabilir ve diğer çalışmalardan da yararlanabilirsiniz. Bu yazımda sizlere evde renkli lastikten kolay bileklik yapılışını anlatan anlatımlı video paylaşacağım. Kolay gelsin.

 
 

evde-renkli-lastikten-kolay-bileklik-yapimi

 

Evde Kolay İki Parmakla Fiyonk Yapımı - Anlatımlı başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. evde kolay fiyonk yapımı, evde kolay iki parmakla fiyonk yapımı ve evde parmakla fiyonk yapılışı hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir