Evde Taşlı Bileklik Nasıl Yapılır

Evde kolay bileklik yapmak isteyenler için bu günde çok güzel ve eğlenceli bir bileklik yapma çalışmasının resimli anlatımını paylaştım.

Evde kolay taşlı bileklik yapmak için daha önce de benzer çalışmaları sitemizdeki ” Takı Tasarım ” kategorisinde paylaşmıştım.

Bu yazımda paylaştığım taşlı bileklik nasıl yapılır sorularına da cevap olacak güzel bir çalışma sayesinde sizde kolay taşlı bileklik modeli yapmayı öğrenebileceksiniz.

Benzer çalışmalar bu yazımın altında karşınıza çıkacak. Onları da mutlaka incelemenizi öneririm. Bu yazımda paylaştığım çalışmanın yapımı aşama aşama resim edilmiş.

Bu sayede aşamaları sizde evinizde uygulayarak kolay taşlı bileklik modeli yapabilirsiniz. Elbiselerinize uyumlu renklerde taşlar seçebilir ve evde kolay taşlı bileklik yapmaya başlayabilirsiniz.

 
 

Malzemeleri incik boncuk satan dükkanlardan veya hobi marketlerden edinebilirsiniz. Şimdi sizleri evde taşlı bileklik nasıl yapılır sorularına cevap olacak resimli anlatımla baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

evde-tasli-bileklik-nasil-yapilir

source : http://www.repiny.com/pin-7481.html

 

Arkadaş Bilekliği Nasıl Örülür başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. arkadaş bileklik modeli nasıl yapılır, arkadaş bileklik örgü yap ve bileklik nasıl örülür hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir