Evde Tel Bükme Kalp Bileklik Yapmak

Evde tel bükme sanatı ile kalp şeklinde bileklik yapmak için paylaştığım resimli anlatım sayesinde sizde evde takı yapmayı çok sevecek ve kolaylıkla yapabileceksiniz. Evde kolay takı yapmak için sitemizde sürekli olarak güzel resimli anlatımlar paylaştım.

Hatta hemen bu yazımın altında karşınıza evde kolay bileklik yapmak için birçok çeşitli örnek çalışma çıkacaktır. Resimli anlatımlarından yararlanarak sizde bu güzel çalışmaları yapabilir ve eğlenerek harika takılara sahip olabilirsiniz.

Hatta bu tür takıları yapıp turistik yerlerde satışa da sunabilirsiniz. Evde kolay telden takı yapmak için bükme işlemini iyi yapmak ve ayarlamak gerekiyor. Bu yazımda paylaştığım tel bükme kalp bileklik yapmak için tüm detaylar verilmiş.

 
 

Yapmanız gereken pense türü bir kargaburun da deniyor galiba o alet ile teli bükerek kalp şekline getirmek ve birleştirmek. Bu sayede çok güzel takılar yapabilirsiniz. Şimdi sizleri evde tel bükme kalp bilezik yapmak için resimli anlatımla baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

evde-tel-bukme-kalp-bileklik-yap

source : http://stylowi.pl/41763361

 

Kartondan Çilek Şeklinde Hediye Kutusu Yapmak başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. çilek şeklinde hediye paketi yap, çilek şeklinde sürpriz paketi yap ve evde çilek hediye kutusu yap hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir