Farklı Renk Fermuarlardan Çanta Yapımı – Resimli Anlatım

Farklı Renk Fermuarlardan Çanta Yapımı – Resimli Anlatım

İlginç çalışmaları gördükçe sizinle paylaşıyorum. Bu yazımda da yine ilginç bir çalışmanın resimli anlatımını paylaşacağım. Evinizde sürekli bir şeyler dikiyorsanız ve elinizde bol miktarda farklı renkli fermuarlar kalıyorsa? bu yazımda paylaşacağım renkli çanta modelinin aynısını sizde yapabilirsiniz. Eğer elinizde farklı renkte fermuarlar yoksa bile, kolaylıkla bu renkli fermuarlardan elde edebilir ve bu güzel çalışmayı sizde yapabilirsiniz.

Farklı renk fermuarlardan çanta yapımı ile ilgili paylaşacağım resimli anlatımda gösterilen örnek çalışmayı sizde kolaylıkla yapabilirsiniz. Yapımı oldukça kolay olan bu çalışma da fermuarları birbirine geçirip dikmeniz yeterli olacaktır. Örnek çalışma da tam detaylı anlatım olmasa bile, işinize yarayacak bir çalışma olacağını düşündüm.

 
 

evde-farkli-renk-fermuarlardan-canta-yapimi

source : http://www.sosyetikcadde.com/pratik-bilgilereskileri-degerlendirme/eskileri-degerlendirmecepratik-bilgiler-45/

zipper bag – zipper – Reißverschluss-Tasche

 

Evde Kalın Şişle Örgü Yapımı - Resimli Anlatım başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. des aiguilles à tricoter d'épaisseur, dicke Stricknadeln ve kalın şiş ile örgü yapımı hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir