Gazoz Kapağından Kolye

Gazoz Kapağından Kolye

Gazoz kapağı kullanılarak yapılan kolye çeşitlerini bu başlıkta sizlere sunuyoruz. Farklı bir çalışma ve gerçekten güzel görünüyorlar. Evde gazoz kapaklarından takı yapabilirsiniz. Gazoz kapaklarından takı yapıp satabilir ve para da kazanabilirsiniz. Böyle ilginç çalışmaların satılacağını düşünüyorum.

Sizde gazoz kapaklarını değerlendirebilir ve değişik çalışmalar yapabilirsiniz. Biraz ince bir çalışma olduğu için dikkat ve sabır gerektiriyor. Bu yüzden herkesin yapamayacağını düşünüyorum.

Gazoz kapaklarından takı yapmak veya gazoz kapağı değerlendirme çalışması olarak farklı örnekler hemen bu yazımın altından karşınıza çıkacak. Onları da inceleyebilirsiniz. Kolay yapılan takı çalışmaları veya bu tür uğraşları sitemizde fazla fazla bulabilir ve inceleyerek yapımını öğrenebilirsiniz. Kolay gelsin.

 
 

gazoz-kapagindan-kolye-yapimi

gazoz-kapagindan-kolye-yapimi2

 

2015 Şık Banyo Tasarımları başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. 2014 banyo tasarımları, 2015 banyo tasarımları ve 2016 banyo tasarımları hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir