Gömlek Yakasından Akustik Kolye Yap

Evde gömlek yakasından kolye yapmak için daha önce sanırım bir paylaşımım olmuştu. Bu yazımda ise daha değişik akustik bir kolye yapmak için güzel bir paylaşımda bulundum.

Gömlek yakasından akustik kolye yapmak için paylaştığım resimli anlatımdan yararlanarak sizde çok güzel şık kolye çalışmaları yapabilirsiniz.

Evinizde kullanmadığınız ve koyu renk bir gömleğin yakasını kestikten sonra, takı kısmını oluşturacak malzemeleri hobi marketlerden veya incik boncuk satan dükkanlardan bulabilirsiniz.

Daha sonra gömlek kısmının altına doğru gerdanlık biçiminde kolye çalışmasını tamamlayabilirsiniz. Evde gömlek yakasından akustik kolye yapmak için anlatımlı resimde aşama aşama nasıl yapacağınız gösterilmiş.

 
 

Tüm kareleri dikkatlice uyguladıktan sonra sizde gömlek yakasından kolye yapmak için çalışmayı tamamlayabilirsiniz. Şimdi sizleri resimli anlatımı ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

gomlek-yakasindan-akustik-kolye-yap

source : http://stylowi.pl/820135

 

Polar Kumaşından Bebek Patik Modeli Yap başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. evde kolay patik yapmak, evde kumaştan patik yapmak ve evde polardan nasıl patik yapılır hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir