Gümüş Taşlı Bileklik Yapmak

Evde basit bileklik yapmak için bu yazımda sizlere çok güzel ve eğlenceli bir çalışmanın resimli anlatımını paylaştım. Evde kolay yapılan bileklik çalışmalarını sürekli olarak sitemizde paylaşıyorum.

Hem çok seviyorum bu tür çalışmaları, hem de gerçekten değişik ve kolay yapıma sahip çalışmalara rastlıyorum. Bu yüzden sitemizde sizlere kendin yap ve takı tasarım bölümünde bu tür çalışmaları paylaşıyorum.

Evde gümüş taşlı bileklik yapmak için paylaştığım çalışmanın resimli anlatımından yararlanarak çok güzel ve eğlenceli bileklik çalışmaları yapabilirsiniz.

Gümüş bileklik modeli yapmak için sanırım daha önce benzer bir çalışma paylaşmamıştım. Eğer paylaşımım varsa da bu yazımın hemen altında karşınıza çıkacaktır.

 
 

Benzer çalışmalar da karşınıza çıkacak. Onları da inceleyebilirsiniz. Şimdi sizleri evde gümüş taşlı bileklik yapmak için resimli anlatımla baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

gumus-tasli-bileklik-yapmak

source : http://stylowi.pl/4324169

 

Gömlek Yakasından Akustik Kolye Yap başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. evde gömlekten nasıl kolye yapılır, gömleğin yakasından kolye yap ve gömlek yakasından akustik kolye yap hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir