İNCİ BONCUKTAN TAŞLI BİLEKLİK YAPMAK

İnci boncuktan taşlı bileklik yapmak için paylaştığım bu güzel çalışma da aşama aşama yapmanız gerekenler belirtilmiş.

Hobi marketlerden veya incik boncuk satan dükkanlardan temin edebileceğiniz inci boncukları bilekliğe dönüştürebilirsiniz.

Evde bu tür kolay takılar yapıp elbiselerinize uyumlu bir şekilde kullanabilirsiniz. Evde kolay bileklik yapmak veya takı yapmak için paylaştığım bu güzel fikirler sayesinde para da kazanabilirsiniz.

İnci boncuktan bileklik nasıl yapılır? diyenler için daha önce de birçok çalışmayı sitemizdeki takı tasarım kategorisinde paylaşmıştım. O kategoriye de mutlaka göz atmanızı tavsiye ediyorum.

Hatta bu yazımın altında da benzer el yapımı takı çalışmalarına rastlayabilirsiniz. Şimdi sizleri anlatımlı çalışmanın resimli örnekleri ve bitmiş hali ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

 
 

inci-boncuktan-tasli-bileklik-yapmak

source

 

ESKİ YASTAĞAÇTAN DUVARA MONTE SEHPA YAPMAK başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. eski yastağaçtan duvara raf yapmak, evde yastağaçtan neler yapılır ve katlanır yastağaçla duvara raf yapmak hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir