İple Zincirden Kolay Bileklik Yapmak

Evde kolay bileklik yapmak için yine bu yazımda sizlere çok güzel ve eğlenceli bir çalışmanın resimli anlatımını paylaştım.

Evde bileklik yapmak isteyenler için daha önce de kolay anlatımlı birçok çalışmanın resimli anlatımı ve videolu anlatımlarını paylaşmıştım.

Sitemizde yer alan ” Takı Tasarım ” bölümüne bakarak tüm çalışmalara ulaşabilirsiniz. İple zincirden kolay bileklik yapmak isteyenler için bu yazımda paylaştığım resimli anlatımda da yine çok güzel ve pratik bir şekilde evde kolay takı yapmayı öğretecek bir anlatım paylaştım.

Aşamaları gösterilen resimlerde ki gibi sizde aynı takı çalışmasını kolaylıkla yapabilirsiniz. Bu tür takı çalışmaları yapıp satabilir ve para da kazanabilirsiniz.

 
 

Yada elbiselerinize uyumlu takılar yapabilir ve kolay kombin yapma imkanına sahip olabilirsiniz. Şimdi sizleri zincirle ipten kolay bileklik yapmak için resimli anlatımla baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

iple-zincirden-kolay-bileklik-yapmak

source : http://www.usefuldiy.com/pl/diy-pink-fashionable-bracelet/

 

Kartondan Kolay Hediye Paketi Yapmak başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. el işi kağıdından hediye paketi yap, evde kolay hediye paketi yap ve kartondan hediye kutusu yapmak hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir