Kolay Folyo Tırnak Tasarımı

Evde kolay folyo tırnak tasarımı yapabileceğiniz güzel bir resimli anlatım paylaştım. Sizde evinizde tırnaklarınızı süslemeyi seviyorsanız, bu güzel çalışmayı kolaylıkla ve eğlenerek evinizde yapabilirsiniz. Birçok yerde görüyorum tırnaklarını şekilden şekle sokuyorlar. Gerçekten de eğlenceli ve güzel gözüküyor. Daha önce penguen tırnak süsleme çalışmasını paylaşmıştım. Benzer çalışmaları bu yazımın hemen sonunda karşınıza gelecek bölümden ulaşabilirsiniz. Bu yazımda paylaştığım çalışma ise folyo tırnak tasarımı yapımı ile ilgili güzel bir resimli anlatımdan oluşuyor. Yapmak için kalıp olarak tırnağınıza folyo kağıdı kullanabilirsiniz. Yada benzeri bir malzeme ile tırnağınıza şekil yapacağınız kalıbı çıkarabilirsiniz. Daha sonrasında farklı oje renkleri ile tırnaklarınızı süslemeniz yeterli olacaktır. Bu tür çalışmaları ilerleyen zamanlarda daha çok paylaşmaya çalışacağım. Şimdi sizleri evde kolay folyo tırnak tasarımı yapmak isteyenler için resimli anlatımla baş başa bırakıyorum.

 
 

kolay-folyo-tirnak-tasarimi

Renkli tırnak boyama çalışmalarını ilerleyen günlerde daha çok paylaşmaya çalışacağım. Benzer çalışmaları kişisel bakım ve güzellik kategorilerinde bulabilirsiniz. Gerçekten çalışmayı yaptıktan sonra tırnaklarınıza bakan bir daha bakacak. Kolay gelsin.

source : http://imgfave.com/view/3449857

 

Çanta Şeklinde Kitap Kaplık Yapmak başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. eva kağıdından kitap kaplık yapmak, kartondan çanta kaplık yapmak ve keçeden kitap kaplık yapmak hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir