Kurdele Lastik Toka Nasıl Yapılır

Evde kolay lastik toka yapmak için paylaştığım bu güzel resimli anlatımda aşama aşama nasıl yapacağınız belirtilmiş. Evde kurdele toka yapmak için daha önce de benzer çalışmalar paylaşmıştım.

Kurdele lastik toka nasıl yapılır diyenler için daha önce de birçok çalışma paylaşmıştım. O çalışmalara hemen bu yazımın altından da ulaşabilirsiniz.

Evde basit lastik toka modeli yapmak için sitemizde yer alan ” Takı Tasarım ” bölümünde benzer birçok takı çalışmasının resimli anlatımı ile videolu anlatımını paylaşmıştım.

Sizde evde kurdeleden lastik toka yapmak için sitemizde yer alan diğer çalışmaları inceleyebilirsiniz. Bu yazımın altında benzer birçok güzel takı çalışmasına ulaşabilirsiniz.

 
 

Takı çalışmalarını buldukça sizlere bu başlık altından paylaşmaya devam edeceğim. Şimdi sizleri kurdele lastik toka yapmak için resimli anlatımla baş başa bırakıyorum.

kurdele-lastik-toka-nasil-yapilir

source : http://www.repiny.com/pin-7493.html

 

Evde Kolay Sarkaç Süs Yapmak başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. evde kolay sarkaç süs yap, evde tel süs yap ve granitten süs yapmak hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir