Mavi Boncuktan Bileklik Yapmak

Evde bileklik yapmak için paylaştığım bu güzel çalışmada ise çok güzel eğlenceli bileklik yapmak isteyenler için resimli anlatım paylaştım.

Daha önce ki paylaştıklarımdan farklı olan bileklik modelini boncuktan veya benzer bir malzemeden yapabilirsiniz. Evde mavi boncuktan bileklik nasıl yapılır diyenler için sitemizde yer alan ” Takı Tasarım ” bölümünde birçok resimli anlatım ve anlatımlı video paylaşmıştım.

Bu yazımda da paylaştığım çalışmada aşama aşama nasıl bileklik yapacağınız anlatılıyor. Tek yapmanız gereken bileklik ipi ve mavi boncukla beyaz boncuk türü malzemeyi temin ettikten sonra resimli anlatımdan yararlanarak aşamaları tamamlamak.

Sizde evde kolay boncuklu bileklik modeli yapabilirsiniz. Evde boncuktan yapılan bileklik çalışmalarını sitemizde bol bol bulabileceğiniz gibi aynı zamanda hemen bu yazımın altında da benzerlerine ulaşabilirsiniz. Şimdi sizleri mavi boncuktan bilezik yapmak için resimli anlatımla baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

 
 

mavi-boncuktan-bileklik-yapmak

source : http://www.repiny.com/pin-7489.html

 

Evde Boncuktan Kolay Kolye Yapmak başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. boncuklu bileklik nasıl yapılır, boncuklu bilezik nasıl yapılır ve boncuklu haç kolye yap hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir