PEMBE RENK TIRNAK SÜSLEME ÇALIŞMASI

Nail sanatı olarak geçen bu güzel çalışmayı sizde evde tırnaklarınıza uygulayabilirsiniz. Pembe renk tırnak süsleme çalışması olarak adlandırdım. Ancak farklı bir adı da olabilir.

Evde kolay bir şekilde sizde tırnaklarınızı boyayabilir ve kıyafetlerinize uyacak harika nail çalışmaları yapabilirsiniz. Daha önce de bu tür çalışmalar görüyordum.

Ancak ilgi uyandırır mı? veya uyandırmaz mı? diye düşünüyordum. Sanırım son zamanlarda birçok güzel kızımız parmaklarına böyle güzle tırnak süslemeleri yapıyor ve yaptırıyor.

Sokakta neredeyse farklı tırnak süsleri yapılmış birçok genç kız görmekteyim. Onları gördüğüm içinde bu güzel çalışmayı bularak sizlere de paylaşayım dedim.

 
 

Benzerlerini daha çok bulup paylaşacağım. Pembe nail süsleme çalışmasıyla ilgili çalışma ise şöyle ;

pembe-renk-tirnak-susleme-calismasi

 

VİDEO ANLATIMLI İĞNE OYASI KİRPİK TEKNİĞİ başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. couture, eyelash technique ve Handarbeit hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir