PLASTİK KAŞIK ERİTEREK GÜL KOLYE YAPMAK

Plastik kaşık eriterek gül kolye yapmak için paylaştığım resimli anlatımda nasıl yapacağınız aşama aşama verilmiş. Sizde çok kolay bir şekilde plastik eriterek harika kolyeler yapabilirsiniz.

Daha önce plastik kaşıktan avize yapmak için benzer çalışmaların anlatımlarını paylaşmıştım. Bu yazımda ise plastik kaşık eriterek takı yapmak için güzel bir çalışma paylaştım.

Adım adım sizde bu güzel çalışmayı yapabilir ve güzel kolye modelleri ile kıyafetlerinize uyumlu harika kolyeler yapabilirsiniz.

Plastik kaşık eriterek kolye yapmak için paylaştığım çalışmada adım adım ne yapmanız gerektiği belirtiliyor. Benzer çalışmalara sitemizde yer alan kendin yap kategorisinden ulaşabilirsiniz.

Bu makalemin altında da benzer çalışmalar karşınıza çıkacak. Onlara da göz atabilirsiniz. Plastik kaşık eriterek takı yapmak için resimli anlatım ise şöyle ;

 
 

plastik-kasik-eriterek-gul-kolye-yapmak

source

 

SOSİS BALONLA KALPLİ KAPI SÜSÜ YAPMAK başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. anlatımlı sosis balon kapı süsü yapımı, kalpli kapı süsü nasıl yapılır ve kapıya süs nasıl yapılır hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

1 Yanıt

  1. Nuray diyor ki:

    teşekkürler suzan hanım, plastik kaşık kolye yapımı çalışmasını bende çok beğeniyorum.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir