Polar Kumaşından Papatya Lastikli Toka Yap

Lastikli toka yapmak aslında çok basit. Sadece yapacağınız toka üzerinde güzel bir motif veya desen yada parça kullanmanız yeterli oluyor. Birkaç gün önce yine böyle güzel bir toka çalışmasının resimli anlatımını paylaşmıştım.

O çalışmada keçeden lastikli toka yapma işlemi anlatılıyordu. Bu yazımda da yine sizlere polar kumaşından papatya lastikli toka yapmak için paylaştığım resimli anlatımdaki adımları uygulayarak sizde çok güzel toka çalışmaları yapabilirsiniz.

Keçeden toka yapmak veya kumaştan toka yapmak için hemen bu yazımın altında karşınıza çıkacak benzer yazılar bölümündeki çalışmalara da mutlaka göz atmalısınız.

Polar kumaştan lastik toka yapmak için resimli anlatımdaki aşamaları kolay bir şekilde yapabileceğinizi düşünüyorum. Şimdi sizleri evde polardan lastikli papatya toka yapmak için resimli anlatımla baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

 
 

polar-kumasindan-papatya-lastikli-toka-yap

source : http://www.repiny.com/pin-7399.html

 

Serum Lastiğinden Kitap Tutkacı Yapmak başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. evde kitap tutacağı lastikten, evde lastikten kitap tutacağı nasıl yapılır ve evde lastikten kitap tutacağı yap hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir