Renkli Boncuktan Otantik Bileklik Yapmak

Otantik bileklik yapmak isteyenler için daha önce de çok güzel eğlenceli çalışmaların resimli anlatımlarını paylaşmıştım. Evde otantik bileklik nasıl yapılır? diyorsanız bu yazımda da paylaştığım çalışmayı uygulayabilirsiniz.

Sizde evde çok güzel otantik bileklik modeli yapabilirsiniz. Renkli boncuktan otantik bileklik yapmak için altta paylaştığım resimli anlatımda önce bilekliğinizin ipini iyi seçmeniz gerekiyor.

Kopmayacak sağlam bir ip bulmanız gerekir. Malzemeleri incik boncuk satan dükkanlardan temin edebiliyorsunuz. Daha sonra resimli anlatımdaki gibi aşamaları takip edip, otantik bileklik yapımını tamamlayabilirsiniz.

Bu çalışmadan yapıp sevdiğiniz arkadaşlarınıza hediye edebilirsiniz. Çokça yapıp turistik yerlerde satabilir ve para da kazanabilirsiniz.

 
 

Sahip olduğunuz elbiselere uyumlu renklerde de yapıp keyifle kullanabilirsiniz. Şimdi sizleri evde renkli boncuktan otantik bileklik yapmak için resimli anlatımla baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

boncuktan-otantik-bileklik-yapmak

source : http://www.usefuldiy.com/diy-rainbow-beads-bracelet/

 

Karton Örgü Bileklik Yapmak başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. basit örgü bileklik yapımı, evde örgü bileklik yap ve evde örgüden bileklik nasıl yapılır hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir