Renkli İpten Arkadaş Bileklik Yapmak

Bu yazımda sizlere evde kolay yapabileceğiniz güzel bir çalışma paylaştım. Renkli ipten arkadaş bileklik yapmak için paylaştığım resimli anlatımda tüm adımlar verilmiş.

Yapmanız gereken ipleri bir araya getirip, resimli anlatımdaki gibi sırasıyla iç içe geçirmek ve çalışmayı tamamlamak. Resimli anlatımda ne yapmanız gerektiği adım adım verilmiş.

Yapması kolay olan bir çalışma olduğunu söyleyebilirim. Bu sayede sizde evde ipten arkadaş bilekliği yapabilirsiniz. Dışarıda satılan arkadaş bileklik modeli hem pahalıdır. Hem de zevkinize uygun modeller bulamayabilirsiniz.

Ancak yapımını öğrenince hem elbiselerinize uyumlu bileklik modeli yapabilirsiniz. Hem de sevdiğiniz arkadaşlarınıza hediye edip, birlikte kullanabilirsiniz. Evde renkli ipten arkadaş bilekliği yapmak için resimli anlatım şöyle ;

 
 

renkli-ipten-arkadas-bileklik-yapmak

source : http://weheartit.com/entry/213208958

 

Evde Renkli Lastikli Toka Yapmak başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. el yapımı bileklik, el yapımı takı ve el yapımı toka hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir