Renkli İpten Bileklik Yapmak

Evde renkli ipten bileklik yapmak için daha önce de benzer çalışmalar paylaşmıştım. Şimdi sizlere bu yazımda çok güzel ve eğlenceli bir bileklik yapma çalışmasının resimli anlatımını paylaştım.

Renkli ipten bileklik nasıl yapılır diyenler için aşama aşama nasıl yapıldığını gösteren resimli anlatımı çok beğeneceksiniz.

Renkli ipten örgü bileklik yapmak için sanırım bu gün daha önce de güzel bir bileklik yapma çalışması paylaşmıştım. Bu yazımda ki de yine örgü usulü bileklik yapma işlemiyle yapılmaktadır.

Renkli ipleri incik boncuk satan dükkanlardan temin edebilirsiniz. Yapacağınız bilekliği daha güzel hale getirmek için değişik aksesuarlar da kullanabilirsiniz. Evde renkli ipten örgü bileklik yapmak için resimli anlatım ise şöyle ;

 
 

renkli-ipten-bileklik-yapmak

source : http://www.repiny.com/pin-7469.html

 

Fimo Hamurundan Tek Göz Uzaylı Yapmak başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. fimo hamurundan oyuncak uzaylı, fimo hamurundan uzaylı yap ve fimo hamuruyla minyatür oyuncak yap hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir