RENKLİ İPTEN KOLAY BİLEKLİK YAPMAK

Renkli ipliklerden kolay bileklik yapmak isteyenler için çok güzel ve eğlenceli bir çalışmanın resimli anlatımını buldum. Sizlerde aynısını yapabilirsiniz. Ben evde denedim. Ancak tam benzetemedim.

Hatta daha önce paylaştığım bir bileklik çalışmasına çok benzediği için kendi yaptığım bilekliğin resmini koymak istemedim. Renkli ipten bileklik yapmak için birçok çalışmanın resimli anlatımını ve videolarını paylaşmıştım.

Bu yazımın altında benzer bileklik modeli yapımı ile ilgili çalışmaları görebilirsiniz. Onları da mutlaka incelemenizi öneririm. Renkli ipten bileklik yapılışı ile ilgili sizde bu tür çalışmalar yapıyorsanız, mutlaka bu çalışmadan da fikir edineceğinizi düşünüyorum.

Rengarenk bileklik yapmak için değişik çalışmalar buldukça yine sizlere bu farklı çalışmaları paylaşmaya devam edeceğim. Beğendiğiniz bileklik çalışmalarını yaptıysanız veya yapabiliyorsanız bizimle paylaşırsanız seviniriz.

 
 

Şimdi sizleri renkli bilezik yapmak veya renkli takı yapmak için çalışmanın resimli anlatımı ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

renkli-ipten-kolay-bileklik-yapmak

source : http://www.repiny.com/pin-7338.html

 

VİDEO ANLATIMLI HAVLU KENARI ÖRGÜ ÖRNEĞİ başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. anlatımlı havlu kenarı yapmak, değişik havlu kenarı yap ve evde kolay havlu kenarı nasıl yapılır hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir