ŞERİT KOLYE NASIL YAPILIR

Evde şerit kolye yapmak isteyenler için bu yazımda güzel bir çalışma paylaştım. Evde kolay yapılan kolye çalışmalarını sürekli olarak sitemizde paylaşıyorum.

Bu makalemin altında da benzer kolye çalışmalarına ulaşabilirsiniz. Nasıl yapılacağını kolay öğrenebilmeniz için kolye yapımı çalışmalarının anlatımlı video ve aşamalı resimli anlatımlarını paylaşıyorum.

Böylece yapımını daha kısa sürede öğrenip yapabiliyorsunuz. Şerit kolye yapmak için sanayi contası veya civata somun arasında kalan o parça kullanılmış. Kolaylıkla nalburlardan bu malzemeyi bulabilirsiniz.

Evde şeritten kolye yapmak için resimli anlatımdaki aşamaları tek tek gerçekleştirmeniz yeterli olacaktır. Şerit kolye nasıl yapılır? diyorsanız paylaştığım resimli anlatımdaki adımları izleyerek sizde aynısını yapmayı öğrenebilirsiniz. Şimdi sizleri anlatımlı çalışma ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

 
 

serit-kolye-nasil-yapilir

source : https://tr.pinterest.com/pin/556053885214248535/

 

VİDEO ANLATIMLI LALE ÖRNEĞİ YAPMAK başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. anlatımlı lale örneği yapmak, evde kolay lale örneği yap ve kolay lale örneği örgü modeli yapmak hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir