TEL BÜKMEYLE BALIK ŞEKLİNDE ANAHTARLIK YAP

Evde tel bükmeyle yapılan çalışmaları buldukça paylaşıyorum. Bu yazımda sizlere tel bükmeyle balık anahtarlık yapmak için resimli anlatım paylaştım. Anlatımda adımlar tek tek aşamalı bir şekilde aktarılmış.

Sizde telden balık anahtarlık yapmak isterseniz veya bu tür çalışmaları merak ediyorsanız, bu yazımda paylaştığım çalışmayı evde uygulayabilirsiniz. Evde tel bükmeyle anahtarlık yapmak için daha önce küpe çalışması paylaşmıştım.

Tel bükmeyle takı yapmak için benzer çalışmalar hemen bu yazımın altında karşınıza çıkacak. Onları da mutlaka incelemenizi öneriyoruz.

Tel bükmeyle balık şeklinde anahtarlık yapmak veya takı yapmak için de bu güzel şablonu kullanabilirsiniz. Evde kolay yapılan telden çalışmalar için değişik fikir veya projeler buldukça sizlere yine bu başlıktan paylaşmaya devam edeceğim.

Şimdi sizleri tel bükmeyle balık şeklinde anahtarlık yapmak için resimli anlatımla baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

 
 

tel-bukmeyle-balik-seklinde-anahtarlik-yapmak

source : http://www.repiny.com/pin-7343.html

 

KARTON KOLİDEN HAVLULUK YAPMAK başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. karton koliden havluluk yapmak, karton koliden lazımlık yapmak ve karton koliden nasıl havluluk yapılır hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir