Tespihten Bileklik Nasıl Yapılır

Bu yazımda sizlere çok güzel ve değişik bir bileklik yapımı çalışması paylaştım. Resimli anlatımını bulacağınız çalışma da tespihten nasıl bileklik yapılır sorularına cevap bulabilirsiniz.

Tespih tanelerini de ayırarak bileklik yapabilirsiniz. Daha önce buna benzer çalışmalar paylaştığımı hatırlıyorum. Hemen bu yazımın altında karşınıza onlar da çıkacaktır. İnceleyip sizde aynılarını yapmayı öğrenebilirsiniz.

Tespihten bileklik nasıl yapılır diyorsanız öncelikle altta paylaştığım çalışmayı inceleyebilirsiniz. Yapımını öğrendikten sonra sizde zorlanmadan çok güzel bileklik modeli yapmayı öğrenebilirsiniz.

Evde kolay tespihten bileklik yapmak için paylaştığım resimli anlatımda yer alan aşamaları tek tek yaparak kısa sürede yeni bileklik modelini tamamlayabilirsiniz.

Evde kolay yapılan bileklik çalışmalarını sitemizde takı tasarım bölümünde sürekli olarak bulabilirsiniz. Şimdi sizleri evde tespihten bileklik yapmak için resimli anlatımla baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

 
 

tespihten-bileklik-nasil-yapilir

source : http://www.howtoinstructions.org/how-to-make-rainbow-friendship-bracelets-step-by-step-diy-tutorial-instructions/

 

Eski Penyeden Ponpon Paspas Yapmak başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. artık kumaştan paspas yap, atık kumaştan paspas yap ve eski kazaktan ponpon paspas yap hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir