Yüz Tipinize Göre Gözlük Seçimi 2016

Yüz Tipinize Göre Gözlük Seçimi 2016

Yeni bir gözlük alacaksınız fakat karar veremiyorsunuz. Belki bu yazımda paylaşacağım örnek resim işinize yarayabilir. Bu yazımda sizlere yüz tipinize uygun gözlüğü seçebilmeniz için uzmanlarca araştırılan bir çalışma paylaşacağım. Yüz hatlarınıza hangi gözlük tipinin gideceğini bu sayede kestirebilirsiniz. Yüz tipiniz hangisi ise ona göre kendinize yakışan gözlüğü kolayca seçebilirsiniz. Gözlük alırken bu bilgi aslında işinize yarayabilir. Yine kendinize değil de, bir arkadaşınıza gözlük alacaksanız onun yüz tipine göre de bu çalışmadan yararlanarak gözlük seçiminde yardımcı olursanız, hem sizin iyi bir gözlük seçen birisi olduğunuzu düşünürler. Hem de zevkli birisi olduğunuzu akıllarına getirirler. Yüz tipinize göre gözlük seçimi ile ilgili örnek çalışma ise şöyle ;

 
 

yuz-tipinize-gore-gozluk-secimi-2016

Choisissez des lunettes – choose glasses – wählen Sie Gläser

 

Evde Renkli İplerden Resim Çerçevesi Yapımı - Resimli Anlatım başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. corde de cadres, evde kolay çerçeve yapımı ve evde renkli iplerden çerçeve yapımı hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir