TAŞ SÜSLÜ DERİ BİLEKLİK YAPMAK

1x1.trans

Taş süslü deri bileklik yapmak için bulduğum bu güzel ve keyifli kendin yap çalışmasını sizde evinizde yapabilirsiniz. Anlatımlı çalışma sayesinde sizde çok güzel takılar ve bileklikler yapabilirsiniz. Kısa sürede hazırlayıp kullanabilir veya yapıp satabilirsiniz.

Bu tür takılar yapıp satan ve para kazanan birçok ev hanımı bulunuyor. Onlardan olmak isterseniz sitemizdeki diğer çalışmaları da incelemenizi öneririm. Kolay yapılan birçok güzel çalışmanın detaylı anlatımına ve yardımcı örneklere sitemizden bol bol ulaşabilirsiniz.

Hemen bu altta da karşınıza çıkacak değişik deri bileklik modellerinin yapılışını anlatan çalışmalara da göz atmalısınız. Kolay yapılan bileklik veya takı çalışmalarının resimli anlatımlarını buldukça yine sizlere paylaşmaya devam edeceğim. Şimdi sizleri bu güzel ve otantik bileklik çalışmasının detaylı anlatımı ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.


source

tas-suslu-deri-bileklik-yapmak

KARTON KORSAN KUKLA ŞABLONU başlıklı yazımızı arkadaşların okudu ve beğendi. Hadi sende bir göz at?

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*