Taşlardan Kaktüs Süsü Yapımı


tas-kullanarak-kaktus-susu-yapilisi-737x415

Taşlardan Kaktüs Süsü Yapımı

Taş kullanarak nasıl kaktüs yapabilirsiniz? evet bu sorunun cevabı bu yazımızda saklı… Nette gezinirken karşımıza taş kullanılarak yapılan harika bir süs çıktı. Bunu sizinle paylaşmak istedik. Taşlardan süs yapmak veya boyayarak çeşitli şekiller vererek evinizi güzelleştirecek güzel bir süs eşyasına da sahip olmuş oluyorsunuz.

Deniz taşlarını boyayarak kaktüs çiçek süs yapımı veya çakıl taşlarından uğur böceği süsü de yapabilirsiniz. Bu tür değişik çalışmaların anlatımları hemen sitemizin altından ulaşarak ilgili içerikleri sizde öğrenerek yapmaya başlayabilirsiniz.

Anlatımlı taş boyama örneklerine sitemizden fazlaca ulaşacaksınız. Kolayca öğrenip, hemen yapmak isteyeceksiniz. Vakit geçirmek için birebir çalışmalar olan bu güzel projeleri seveceğinizi düşünüyorum. Çünkü ben çok sevdim. Kolay gelsin.


tas-kullanarak-kaktus-susu-yapilisi

tas-kullanarak-kaktus-susu-yapilisi2

Yağlı Kağıttan Sıkma Torbası Nasıl Yapılır? başlıklı yazımızı arkadaşların okudu ve beğendi. Hadi sende bir göz at?

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*