Taşlardan Kaktüs Süsü Yapımı

 

 

0

 

Taşlardan Kaktüs Süsü Yapımı

Taş kullanarak nasıl kaktüs yapabilirsiniz? evet bu sorunun cevabı bu yazımızda saklı… Nette gezinirken karşımıza taş kullanılarak yapılan harika bir süs çıktı. Bunu sizinle paylaşmak istedik. Taşlardan süs yapmak veya boyayarak çeşitli şekiller vererek evinizi güzelleştirecek güzel bir süs eşyasına da sahip olmuş oluyorsunuz.

Deniz taşlarını boyayarak kaktüs çiçek süs yapımı veya çakıl taşlarından uğur böceği süsü de yapabilirsiniz. Bu tür değişik çalışmaların anlatımları hemen sitemizin altından ulaşarak ilgili içerikleri sizde öğrenerek yapmaya başlayabilirsiniz.

Anlatımlı taş boyama örneklerine sitemizden fazlaca ulaşacaksınız. Kolayca öğrenip, hemen yapmak isteyeceksiniz. Vakit geçirmek için birebir çalışmalar olan bu güzel projeleri seveceğinizi düşünüyorum. Çünkü ben çok sevdim. Kolay gelsin.

 

 

tas-kullanarak-kaktus-susu-yapilisi

tas-kullanarak-kaktus-susu-yapilisi2

 

 

Daha önce paylaştığımız Yağlı Kağıttan Sıkma Torbası Nasıl Yapılır? başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir